CAD DESIGN produkcja mebli i aranżacja wnętrz

CADDesignforInteriorShopFitting

Van Keulen Interieurbouw to rodzinna firma z wieloletnimi tradycjami założona w 1944 roku przez stolarza Lammerta van Keulena. Przez ponad 75 lat działalności udało im się wypracować pozycję lidera na holenderskim rynku projektowania wnętrz i ich aranżacji, jednocześnie zachowując atmosferę rodzinnej firmy.

Filozofia firmy sprowadza się do spełnienia wszystkich oczekiwań klienta z dbałością o najmniejszy szczegół. Standardem stały się realizacje, w których stosują spersonalizowane rozwiązania, mając na uwadze zachowanie funkcjonalności i ergonomii. W swoim kraju, przedsiębiorstwo jest niekwestionowanym liderem w branży wnętrzarskiej.

Chcąc zapewnić swoim klientom szeroki wachlarz usług, firma posiada bogate zaplecze produkcyjne do obróbki drewna, metalu czy tworzyw sztucznych.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku i utrzymanie na nim prymu, holenderskie przedsiębiorstwo z powodzeniem stosuje projektowanie CAD, które znacząco skraca czas realizacji projektów. Jednym z głównych celów firmy jest finalizacja zamówienia już następnego dnia. Aby sprostać wymaganiom niezbędne było wdrożenie systemu, który zapewniłby maksymalne zwiększenie wydajności oraz integrację z systemem ERP. Pomimo długiej tradycji, rodzinny biznes wciąż spogląda daleko w przyszłość, mając w planach utrzymanie pozycji lidera.

 

IronCADinShopFitting2

 

W celu osiągnięcia 20% wzrostu wydajności w stosunku do poprzednich systemów, firma Van Keulen Interieurbouw zdecydowała się na zastosowanie IRONCAD również w dziale sprzedaży w celu przejrzystych prezentacji koncepcji 3D. Dzięki temu rozwiązaniu istnieje możliwość edycji projektów przez klienta, które następnie mogą zostać użyte do stworzenia jasnych instrukcji wytwarzania produktu.

Elastyczność jest kluczem do realizacji niestandardowych projektów, a współpraca Van Keulen Interieurbouw z IRONCAD znacząco wpływa na poprawę procesu produkcyjnego, którego efektem są wyjątkowe i jakościowe wyroby.

Obejrzyjcie krótki reportaż, aby lepiej poznać historię naszej współpracy.

 

 

Pobierz IRONCAD 2019

Zachęcamy  do pobrania oraz bezpłatnego przetestowania możliwości programu IRONCAD 2019

Pobierz IRONCAD 2019

Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz