Nowość IRONCAD Online!

 

Wypróbuj pełną funkcjonalność najnowszej wersji programu IRONCAD bezpłatnie przez 14 dni! Przetestuj innowacyjną metodę projektowania – modelowanie dynamiczne 3D, sprawdź jak działają konfigurowalne katalogi IRONCAD i zobacz, jak możesz wykorzystać podwójne jądro graficzne programu. Poznaj od podszewki parametryczny CAD 3D i przekonaj się, jak może przyspieszyć i usprawnić Twoją pracę!

Jeżeli podczas testowania oprogramowania IRONCAD pojawią się pytania – skontaktuj się z naszym działem obsługi. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

POBIERZ IRONCAD

Zaznacz wszystko
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
[recaptcha]


Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę? TM SYS Sp. z o. o. z siedziba? w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawa? przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą? przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz