Indywidualna prezentacja online

IRONCAD Indywidualna Prezentacja Online Obszar Roboczy 1 (1)

Dlaczego dziś jest dobry czas na poznanie funkcjonalności programu CAD 3D i  zaplanowanie inwestycji? Przedsiębiorcy przygotowują  się do działania – w dobie trudnej sytuacji na świecie. Z czasem sytuacja rynkowa się unormuje, a hamowane koło gospodarki trzeba będzie rozkręcić na nowo.

 

Zaplanuj swoje działania już dziś, nie zwalniaj tempa! Pracujesz zdalnie ? Masz czas na rozmowę ? Wykorzystaj ten czas na poznanie nowych rozwiązań i ich naukę, które już wkrótce okażą się bardzo przydatne by powrócić do zaległych projektów i przyspieszyć swoją pracę.

Umów się z jednym z naszych Specjalistów ds. Technicznych CAD na połączenie zdalne i poznaj IRONCAD CAD 3D. Osoba techniczna chętnie zaprezentuje funkcjonalność oprogramowania, pokaże jak wykorzystać je w Twojej branży i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą i umówimy na prezentację on-line

 

 

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.
Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz