IRONCAD 2016 już jest!

IRONCAD 2016

Z przyjemnością informujemy o  ukazaniu się najnowszej wersji programu IRONCAD.  IRONCAD 2016 dostarcza szereg użytecznych narzędzi znacznie rozszerzających możliwości projektowania w środowisku 3D. Jednocześnie program oferuje lepszą wydajność i stabilność działania w porównaniu do wersji 2015. W IRONCAD 2016 wprowadzono również wiele usprawnień programu dla klientów specjalizujących się w sektorze produkcyjnym i montażowym.

Nowy arkusz blach

IRONCAD 2016 został wyposażony w nowy dopracowany arkusz blach. Teraz, dzięki zaawansowanej funkcji gięcia możliwe jest szybsze i bardziej intuicyjne projektowanie konstrukcji blaszanych, definiując przy tym bardziej złożone modele. W dodatku, korzystając z nowego narzędzia  konwersji brył i powierzchni do modelu arkusza blachy, projektanci mogą z łatwością importować i operować na plikach od swoich klientów i dostawców.

Tank

Nakładka – Normalia dla mechaników

Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę projektantom, w IRONCAD 2016 wprowadzono specjalny dodatek w postaci nakładki, zawierającej wiele zaawansowanych narzędzi dedykowanych mechanikom, takich jak m.in.: standardowe łączniki, profile stalowe, rury, kołnierze czy generowanie zestawień materiałowych. Wykorzystanie gotowych części i elementów pozwoli znacznie zaoszczędzić czas potrzebny na ich zaprojektowanie.

Zoptymalizowana wydajność

Nowe wydanie IRONCAD jest zauważalnie wydajniejszy od wcześniejszych wersji. Program znacznie sprawniej reaguje  na  polecenia użytkownika, począwszy od najprostszych czynności, jak: przybliżanie, obracanie, przesuwanie modelu, a skończywszy na zaawansowanym edytowaniu złożonych kształtów, działaniach na skomplikowanych zespołach, przełączaniu między sparametryzowanymi konfiguracjami, jak również odtwarzaniu animacji ruchu.

Zwiększona szybkość

IRONCAD 2016 imponuje szybkością działania.  Uwagę zwraca przede wszystkim możliwość błyskawicznego wyszukiwania istniejących równań i parametrów modelu, poprzez wbudowaną dynamiczną wyszukiwarkę. Prowadzi to do zdecydowanie szybszego działania w przypadku złożonych i skomplikowanych projektów, zawierających duże ilości zmiennych.

Nowe katalogi kształtów

Prosty i przyjazny interfejs umożliwiający użytkownikom skupienie się na szybkim projektowaniu – bez potrzeby wnikania w strukturę programu –  od zawsze charakteryzował kolejne edycje IRONCAD. IRONCAD 2016 nie jest wyjątkiem i podtrzymuje tę tradycję. Na użytkowników programu czeka już nowy katalog wielu standardowych kształtów ( pasy, płyty itd.), które w łatwy sposób można modyfikować i dostosowywać  do swoich potrzeb.

ICMechanical

Nowe funkcje TriBall

By jeszcze bardziej ułatwić proces projektowania, twórcy programu udoskonalili narzędzie Triball. Z nową funkcjonalnością TriBall można łatwiej pozycjonować wszystkie obiekty w 3D. Teraz korzystając z narzędzia Edytuj odległość od punktu, zdefiniujemy odległość względem dowolnie zaznaczonego punktu, bez konieczności ustawienia modelu w punkcie bazy.

CAXA Draft

Zmiany nie ominęły również zintegrowanego z IRONCAD pakietu CAXA Draft, służącego do tworzenia zaawansowanych rysunków technicznych. W wydaniu 2016 przebudowano całkowicie interfejs użytkownika i dodano nowe użyteczne funkcje.

 

Zachęcamy do pobrania wersji demonstracyjnej IRONCAD 2016 i samodzielnego przetestowania jego wszystkich nowych funkcji i możliwości.

Aby pobrać demo, kliknij tutaj

Więcej informacji:

tel. 12 428 51 47

e-mail: info@ironcad.pl

 

Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz