IRONCAD 2020 już w sprzedaży!

Ironcad 916x480

Ruszyła sprzedaż najnowszej wersji oprogramowania IRONCAD 2020 – CADa dla konstruktorów i projektantów. Decydując się na zakup do końca miesiąca, możesz zyskać do 50% rabatu i profesjonalny program wyposażony w najnowsze funkcje!

Takie niespodzianki tylko w grudniu!

Do każdej zakupionej w licencji, wybierz jeden z trzech wyjątkowych upominków:

  • Tablet
  • Smartwatch
  • Głośnik lub słuchawki bluetooth

 

lub skorzystaj z darmowego dnia szkolenia.

 

Poznaj szczegóły promocji!

Wypełnij krótki formularz, a my skontaktujemy się i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z promocją.

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.
Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Promocja trwa do: 31.12.2019 lub do wyczerpania licencji objętych promocją.

Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz