IRONCAD Polska docenia obecnych klientów!

FB IRONCAD Program Lojalnościowy 11.12.2019 01

Dobra wiadomość dla obecnych użytkowników oprogramowania IRONCAD! Dołączając do programu lojalnościowego, każdy z obecnych klientów dostanie specjalny upust na subskrypcję i kolejne licencje.

Skorzystaj z rabatu na subskrypcję i ciesz się niższą ceną kolejnej licencji programu. Co musisz zrobić? Wystarczy, że do końca miesiąca zapiszesz się do programu lojalnościowego IRONCAD i złożysz zamówienie na interesujące Cię usługi.

Subskrypcja gwarantuje regularną aktualizację programu, kolejne licencje to… więcej zleceń.
IRONCAD jest ciągle udoskonalany przez producentów po to, by praca konstruktorów i projektantów była  łatwiejsza i jeszcze bardziej efektywna.

Dołącz do programu lojalnościowego i pozostań na bieżąco!

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.
Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz