IRONCAD w pełni kompatybilny z KeyShot 5

ks5_logo

Z przyjemnością informujemy, że IRONCAD jest już w pełni kompatybilny z oprogramowaniem KeyShot w wersji 5. Dzięki  wsparciu dla oprogramowania KeyShot 5 projektanci IRONCAD zyskują możliwość generowania  z własnych modeli 3D  niezwykle efektownych, fotorealistycznych wizualizacji.

Najnowsza wersja programu KeyShot wprowadza wiele usprawnień, które z pewnością przypadną do gustu projektantom IRONCAD. Przykładowo, usługa KeyShot  Cloud umożliwia  przeglądanie, pobieranie oraz dzielenie się swoimi  projektami online w tzw. chmurze. Użytkownicy mogą dzięki niej również szybko wyszukiwać pliki, a także dobierać metodą przeciągnij-upuść odpowiednie materiały, tekstury oraz  otoczenie dla renderowanej sceny.

keyshot-ironcad-integration

Oprogramowanie IRONCAD, w połączeniu z fotorealistycznym renderingiem KeyShot 5, stanowi optymalne rozwiązanie do tworzenia wizualizacji modeli koncepcyjnych. Możliwości obu narzędzi  z pewnością docenią zarówno inżynierowie mechanicy, jak i pozostali projektanci, dla których liczą się szybkie rezultaty i  możliwość wprowadzania ewentualnych poprawek, nawet w tzw. ostatniej chwili. IRONCAD i KeyShot 5 nie tylko pozwalają na lepsze przedstawienie klientowi stworzonego w IRONCAD produktu finalnego, ale również  na skuteczniejsze przekonanie go do ostatecznej akceptacji wizji projektanta.

Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz