Jak korzystnie zainwestować w oprogramowanie CAD 3D?

 

IC

 

IRONCAD to zaawansowane narzędzie przeznaczone dla konstruktorów i projektantów urządzeń mechanicznych, umożliwiające profesjonalne projektowanie w środowisku CAD 3D oraz CAD 2D. Dzięki połączeniu innowacyjnej technologii modelowania bezpośredniego z projektowaniem opartym o historię operacji, program zapewnia ogromną wydajność pracy oraz swobodę w tworzeniu gotowych do produkcji modeli 3D.

Użytkownicy mają możliwość błyskawicznego generowania kompletnej dokumentacji technicznej, co również bezpośrednio wpływa na usprawnienie ich pracy. Intuicyjna metoda projektowania „przeciągnij i upuść”, parametryczny szkicownik, czy pełna współpraca z wszystkimi popularnymi na rynku systemami i plikami CAD 2D/3D sprawiają, że IRONCAD z wieczystą licencją to jedno z najchętniej wybieranych narzędzi CAD 3D w ostatnich latach.

 

Pakiet Standard vs Pakiet Premium

Oprogramowanie IRONCAD dostępne jest w dwóch pakietach: Standard oraz Premium. W obu pakietach znajdziemy wbudowany CAD 2D do tworzenia dokumentacji technicznej oraz translator plików CAD, pozwalający na bezpośredni import projektów 3D. Nie ma różnic również w obrębie modelowania w dwóch trybach: bezpośrednim i tradycyjnym.

Pakiet Standard oraz Pakiet Premium zawierają arkusz blach, wbudowany MES do obliczeń wytrzymałościowych do 2000 węzłów, analizę ruchu i kolizji oraz możliwość wykonywania wizualizacji i animacji. Czym się różnią? IRONCAD Premium zawiera dodatkową nakładkę IC-Normalia, czyli biblioteki i narzędzia wg norm PN, DIN i ISO.

Nakładka IC-Normalia złożona jest z licznych katalogów, w tym m.in.:

  • IC-Mechanika, czyli najczęściej używane elementy mechaniczne np. śruby, pierścienie i profile,
  • IC-Narzędzia zawierający narzędzia do projektowania oraz funkcje do generowania własnych parametrycznych części,
  • IC-Instalacje z takimi elementami jak rury, kolana, czy reduktory,
  • IC-Dodatki.

Projektant otrzymuje do dyspozycji rozbudowaną bibliotekę generatorów modeli brył 3D, ale może także tworzyć własne generatory z poziomu programu bez dodatkowej wiedzy API. Środowisko pracy w IC-Normalia jest przyjazne, stosunkowo proste i najszybsze spośród wszystkich dostępnych na rynku środowisk modelowania.

 

Popularne formy finansowania programu CAD 3D

Wielu przedsiębiorców planujących zakup programu CAD 3D preferuje rozłożenie płatności na optymalne raty, nie chcąc inwestować od razu całej kwoty. W przypadku oprogramowania IRONCAD możliwe są trzy wygodne formy finansowania: leasing, raty PayU oraz podzielenie płatności 50/50. W zależności od potrzeb każdy może wybrać najbardziej komfortowy dla siebie rodzaj finansowania.

 

Leasing

Dobrym rozwiązaniem dla firm może być leasing, dzięki któremu bez angażowania środków własnych można natychmiast wdrożyć w przedsiębiorstwie oprogramowanie CAD 3D. Realny koszt każdej z rat obniżony jest o podatek VAT. Nie jest konieczna opłata wstępna, a całość spłaty można podzielić od 18 do 48 miesięcy. Dodatkowym ułatwieniem jest kwartalny harmonogram stałych rat.

 

Raty PayU

Osoby prywatne oraz właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych mogą sięgnąć po rodzaj finansowania oprogramowania IRONCAD w formie rat PayU. Co ważne, wybierając czas spłaty na 3, 5, 6 lub 10 miesięcy raty są bezkosztowe, czyli ich oprocentowanie wynosi 0%. Podzielona płatność, bez dodatkowych opłat to jedna z najchętniej wybieranych form finansowania.

W przypadku standardowych rat PayU, czyli już z oprocentowaniem, można wybrać dłuższy okres spłaty, nawet do 36 miesięcy. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb klienta. Podobnie jak w przypadku leasingu formalności są łatwe i szybkie, a umowa może być zrealizowana nawet w 24h!

 

Finansowanie 50/50

Dla osób, które nie chcą dzielić płatności na niskie raty w dłuższym okresie, przygotowaliśmy finansowanie 50/50. Jest to możliwość podzielenia płatności na dwie równe raty. Pierwsza z nich wpłacana jest w momencie zakupu, kolejna w ustalonym terminie np. 3 lub 6 miesięcy później. Szczegóły oraz konkretny termin płatności ustalane są indywidualnie z zainteresowanymi osobami.

 

Bezpłatna konsultacja

Wszystkie osoby planujące zakup oprogramowania CAD 3D zapraszamy na bezpłatną konsultację online. Podczas wirtualnego spotkania eksperci IRONCAD przedstawią możliwości narzędzia dopasowane do konkretnej branży. Konsultacja jest także doskonałą okazją do pozyskania szczegółowych informacji, dotyczących wszystkich dostępnych form finansowania programu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, w celu ustalenia optymalnego terminu wirtualnego spotkania.

 

Wypełnij formularz

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.
Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

 

Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz