KeyShot 8 w pełni kompatybilny z IRONCAD 2019

Informujemy iż oprogramowanie IRONCAD 2019 jest już w pełni kompatybilne z programem do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji produktów KeyShot 8 firmy Luxion. Dla użytkowników IRONCAD  oznacza to możliwość generowania jeszcze wyższej jakości wizualizacji produktów tworzonych w programie.

Pełna i płynna integracja pozwala wykorzystać wszystkie zalety KeyShot. Możliwość wykorzystania zaawansowanej technologii jest dzięki temu łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Nowa funkcjonalność zapewnia więcej iteracji, skracając tym samym czas pracy. Wyeliminowano zależność od przełączania się między aplikacjami, uzyskując tym samym wymaganą szczegółowość i satysfakcjonujący wygląd.

KeyShot 8 zawiera funkcje i aktualizacje charakterystyczne dla pięciu  obszarów:

  • materiałów i objętości,
  • oświetlenia i optyki,
  • zaawansowanej geometrii,
  • obrazu i wyników,
  • współpracy.

1809 Keyshot 8 Cutaway Rex Roberts 00 533x300

Style obrazów umożliwiają użytkownikom dodawanie i dostosowywanie wyglądu w czasie rzeczywistym. Przekrój to nowe, uproszczone podejście do tworzenia wyciętych widoków. Medium rozpraszające tworzy nowe opcje wyglądu obrazu i materiału. Nowoczesne cieniowanie geometryczne dodaje możliwości przemieszczania, bąbelkowania i łamania.

“IRONCAD nadal zapewnia elastyczność procesu modelowania 3D dzięki unikalnej metodologii projektowania i wydajnemu przepływowi pracy.” – mówi Derek Cicero, wiceprezes ds. Produktów i strategii w Luxion. “Dzięki partnerstwu Luxion i IronCAD, integracja KeyShot 8 w IRONCAD 2019 łączy efektywne modelowanie 3D i renderowanie 3D, które pozwala użytkownikom szybko tworzyć wizualizacje, jednocześnie udoskonalając swój projekt.”

“KeyShot jest wartościowym rozszerzeniem dla użytkowników IRONCAD, zapewniając przepływ pracy podobny do IRONCAD, który jest szybki, prosty i zapewnia wyjątkowe wyniki”, stwierdził Cary O’Connor, V.P. marketingu w IronCAD. “Dzięki zaktualizowanej obsłudze KeyShot 8, użytkownicy IRONCAD mają więcej możliwości w tworzeniu realistycznych prezentacji projektów szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej”.

Osobom, które chcą wypróbować  IRONCAD, oferujemy  bezpłatną wersję próbną programu: Pobierz demo >

 

Luxion

Luxion jest wiodącym producentem zaawansowanego renderingu 3D i technologii oświetleniowej. KeyShot to pierwsza aplikacja ray tracingu działająca w czasie rzeczywistym, która wykorzystuje fizycznie poprawny silnik renderowania oparty na badaniach naukowych w obszarach dokładnej reprezentacji materiału i globalnego oświetlenia.

Odpowiadając na potrzeby projektantów, inżynierów, specjalistów od marketingu, fotografów i specjalistów od CG, KeyShot przełamuje złożoność tworzenia obrazów fotograficznych i animacji z danych cyfrowych 3D.

Lista klientów Luxion obejmuje wielu producentów produktów z listy Fortune 1000 oraz główne firmy zajmujące się wzornictwem przemysłowym, w tym Chrysler, Fossil, Microsoft, Motorola, Procter & Gamble, Skullcandy, IDEO i SMART Design.

 

 

IRONCAD

IronCAD, którego siedziba mieści się w Atlancie jest wiodącym dostawcą rozwiązań do projektowania 3D, które zapewniają najwyższy poziom satysfakcji klienta i jego produktywności. Poszczególne komponenty tego rozwiązania mogą być używane jako samodzielne, komplementarne w istniejącym środowisku projektowym lub mogą być używane razem do efektywnej współpracy w całym przedsiębiorstwie w celu zwiększenia produktywności.

IRONCAD zdobył wiele nagród branżowych za swoją innowacyjną technologię. Jest liderem wśród intuicyjnych rozwiązań o wysokiej wydajności projektowania. Tysiące klientów na całym świecie korzysta z IRONCAD, zwiększając tym samym skuteczność swoich firm.

Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz