O programie KeyShot

 Zwiększ prestiż swojego produktu!

Umiejętne przedstawianie produktu potrafi skutecznie przekonać nawet najbardziej wymagającego klienta. Obecnie, dzięki dynamicznemu rozwojowi technologii komputerowej, standardem staje się stosowanie wizualizacji 3D we wszystkich materiałach marketingowych i promocyjnych, zamiast tradycyjnych zdjęć fotograficznych.

 

KeyShot to aplikacja, dzięki której w szybki i prosty sposób – dosłownie w paru krokach – stworzysz realistyczne i profesjonalne zdjęcia modeli 3D.

 

Prostota użycia.

KeyShot to niesamowity program do renderingu 3D, dzięki któremu możesz szybko stworzyć zdjęcie modelu 3D bez obaw o długie czekanie na efekt wyjściowy. Wszystkie opcje zostały zamknięte w sześciu wariantach, które w zupełności wystarczają, by uzyskać oczekiwany efekt i podziwiać realizm renderu KeyShota.

KeyShot nie potrzebuje do poprawnego działania żadnych dedykowanych kart graficznych – jego szybkość zależy w zupełności od procesora. Niezwykłe właściwości renderujące KeyShota są certyfikowane przez CIE (International Commission on Illumination). Oparte są one o dokładnie opracowane materiały naukowe i możliwie najbardziej rzeczywiste oświetlenie.

Jak działa KeyShot?

Pracę z programem można opisać w paru prostych krokach. Wszystko zaczyna się od otwarcia pliku z naszym projektem za pomocą KeyShota. Aplikacja posiada specjalną wtyczkę do oprogramowania IRONCAD z którego w sposób automatyczny przenosi model w celu wizualizacji.

Pracę z plikiem ułatwia biblioteka materiałów, gdzie ponad 700 opcji wyboru zapewnia, że z pewnością znajdziemy to, co nas interesuje.

Po dodaniu materiału KeyShot od razu pokaże jak będzie on wyglądał na zdjęciu przy zachowaniu naturalnych warunków oświetleniowych. Kolejnym krokiem jest wybór oświetlenia – zrobimy to wybierając jedno ze zdjęć HDRI. Oczywiście, wprowadzona przez nas zmiana zostanie automatycznie obliczona przez KeyShota i zobaczymy efekt wyboru zarówno w materiałach, kolorach jak i typie wykończenia powierzchni.

Dzięki KeyShot możemy zmieniać widok obiektu na zdjęciu – kontrolować możemy wirtualny aparat cyfrowy w kategorii kąta, dystansu, obrotu, perspektywy a nawet głębi. Jako tło możemy wybrać zarówno jednolite tło jak i wybrane przez nas zdjęcie.

To wszystko! Praca z KeyShotem jest tak prosta, że może z nim pracować każdy bez względu na doświadczenie z obsługą programów do renderu 3D. Maksymalna prostota przy maksimum efektu to największe zalety tej aplikacji.

Obecnie standardem jest stosowanie wizualizacji 3D zamiast rzeczywistych zdjęć w broszurach czy to materiałach marketingowych. Dlaczego? Profesjonalna sesja fotograficzna jest zdecydowanie większym wydatkiem, wymaga angażowania osób oraz jest czasochłonna. KeyShot pozwala na wizualizację już w 1 minutę!

Przykładowa galeria:

Zobacz możliwości KeyShot!

Referencje

Opinie

“Since offering KeyShot in our group, we have built more unique and innovative creative assets. These assets are used throughout multiple creative channels such as interactive 360 VR videos, product videos/commercials and in-store environmental design solutions.”

“With KeyShot’s advanced capabilities, especially the new Web Configurator, KeyShot helped us significantly decrease cost by automating the process of creating images of our Moto X product in different views, across a variety of materials, textures and lighting.”

“Using KeyShot early in the concept phase has helped us set our design targets sooner for how the product will look in production by making it easier for Product Management and Marketing to visualize concepts with a greater degree of confidence.”

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz