Korzystanie z IRONCAD w dobie COVID-19

Ironcad Praca Zdalna

W zależności od tego skąd jesteś, prawdopodobnie z powodu pandemii COVID-19 Twoja firma została zmuszona do czasowej pracy na odległość. Niektóre branże odczuły to mocniej niż inne. Wielu naszych użytkowników z powodu zagrożenia epidemiologicznego i potrzeby zachowania dystansu pracuje teraz z domu.

Świat biznesu dąży do połączenia pracy zdalnej z tradycyjną. Niestety inżynierowie-konstruktorzy nie mieli dotąd możliwości pracy na odległość. Powodem było zapotrzebowanie na wysokiej klasy stacje robocze lub kłopot z udostępnianiem danych projektowych opartych na plikach. Jak możesz dostosować się do zmieniającego się środowiska pracy? Oto kilka wskazówek, w jaki sposób zespoły inżynierskie mogą wykorzystać pakiet Design Collaboration Suite firmy IRONCAD.

 

Wydajne projektowanie CAD 3D

IRONCAD DCS umożliwia pracę nad projektem w nowej rzeczywistości: w domu lub poza biurem. Przyspiesz proces projektowania od fazy koncepcji do produkcji dzięki zintegrowanym, intuicyjnym narzędziom w jednym, łatwym w obsłudze interfejsie. W IRONCAD możesz użyć opatentowanego narzędzia pozycjonującego TriBall, które pozwala zwiększyć wydajność pracy i wciąż jest jednym z najbardziej użytecznych narzędzi spośród dostępnych programów CAD 3D.

Kolejnym obszarem wzrostu produktywności podczas pobytu w domu jest środowisko pojedynczej sceny IRONCAD. Korzystanie z pojedynczej sceny ogranicza zarządzanie plikami i pozwala użytkownikom przechowywać komponenty w małych plikach, gotowych do udostępniania. Ponadto użytkownicy, wykorzystując katalogi mogą udostępniać wspólne komponenty, które mogą być współużytkowane przez zespoły.

 

Wybierz lepsze narzędzia

Opatentowane przez IRONCAD narzędzia do projektowania pozwalają robić rzeczy niemożliwe dla użytkowników innych programów 3D. Zmień model CAD w fotorealistyczny obraz w ciągu kilku minut. Możesz także użyć technologii SmartAssembly, aby tworzyć inteligentne, automatyczne pozycjonowanie części i złożeń. SmartAssembly pozwala również tworzyć niestandardowe zespoły modułowe w kilka sekund. Możesz także dodawać ceny do komponentów i uzyskać pełne podsumowanie projektu w kilka sekund.

 

Mniej pracy, więcej korzyści

Wykonanie tej samej pracy w innych programach 3D często wymaga dwa razy więcej czasu niż w IRONCAD. Wynika to z unikalnej metodologii pracy i projektowania w IRONCAD, która pomija wiele kroków koniecznych w konkurencyjnych programach. Pomyśl o oszczędnościach, gdy podwoisz ilość pracy, wykonując ją w tym samym czasie.

 

Pobierz już dziś darmową i w pełni funkcjonalną wersję 14-dniową i poczuj różnicę.

Zaznacz wszystko
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
[recaptcha]


Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę? TM SYS Sp. z o. o. z siedziba? w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawa? przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą? przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz