Promocja: Kup licencję, zyskaj szkolenie!

Ironcad Akt Pro

Zachęcamy do skorzystania z naszej najnowszej lutowej promocji! Tylko do 28.02.2020 r. zamawiając licencję programu IRONCAD 2020 otrzymasz profesjonalne szkolenie z jego obsługi całkowicie gratis! Wykorzystaj możliwości CAD 3D i usprawnij swoją pracę.

Promocja obejmuje jednodniowe, merytoryczne szkolenie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Termin ustalany jest indywidualnie.

Promocja trwa do 28.02.2020 lub do wyczerpania licencji objętych promocją.

Chcesz poznać szczegóły? Zapraszamy do kontaktu!

 

Zapytaj o ofertę

Aby otrzymać szczegółową ofertę, wypełnij formularz

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.
Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

 

Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz