Licencja edukacyjna IRONCAD: Jakie znaczenie ma nauka systemu CAD?

Edu Artykuł

Nowoczesna inżynieria opiera się na oprogramowaniu wspomaganym komputerowo, czyli oprogramowaniu CAD, w niemal każdym aspekcie projektowania produktu. CAD jest ważny dla inżynierów, ponieważ to dzięki niemu pomysły stają się rzeczywistością w postaci modeli 3D. Dlatego zrozumienie oprogramowania jest bardzo ważne już na etapie studiów. Studenci inżynierii uczą się projektowania dowolnych produktów, maszyn oraz konstrukcji, które chcą stworzyć.

Nauka efektywnego wykorzystania oprogramowania na uczelni powinna być łatwa i skuteczna. System CAD, który wybrano do celów edukacyjnych, często używany jest również później, przez absolwentów w miejscach ich pracy. Warto pamiętać, że na naukę programu w wymarzonej firmie może być za późno. Najczęściej starając się o posadę, powinieneś już znać i umieć obsługiwać program CAD, dlatego należy zadbać o to w trakcie studiów. Dzięki temu zwiększysz swoją wartość na rynku pracy i będziesz mieć możliwość współtworzenia, już od samego początku, najbardziej interesujących projektów.

 

Wykorzystanie darmowego oprogramowania CAD dla studentów

Kiedyś, w większości przypadków studenci musieli polegać tylko na bezpłatnej wersji próbnej CAD lub wersji demonstracyjnej oprogramowania, aby zdobyć doświadczenie. Oczywiście są to świetne opcje, ale krótkoterminowe. Dzisiaj studenci inżynierii mogą już korzystać z w pełni funkcjonalnego narzędzia za darmo od firm, które rozdają studentom bezpłatne oprogramowanie.

I wszystkim podoba się słowo „za darmo”, prawda?

Możliwość zdobycia oprogramowania inżynierskiego CAD podczas edukacji jest bardzo ważna, a dostęp do niego za darmo stanowi duże ułatwienie. Studenci ponoszą już wystarczające koszty związane z uzyskaniem dyplomu. Bezpłatny dostęp do CAD 3D pomaga opanować umiejętności, których oczekują pracodawcy, świat mechaniki i inżynierii.

 

Intuicyjne oprogramowanie 3D CAD stworzone dla studentów inżynierii

Wspierając rozwój przyszłych projektantów i inżynierów, IronCAD stara się pomagać uczniom w nauce projektowania 3D, poprzez udostępnienie intuicyjnego oprogramowanie do modelowania 3D studentom na całym świecie. IronCAD oferuje licencję edukacyjną w 100 procentach za darmo.

Licencja studencka IronCAD nie jest wersją uproszczoną. Studenci inżynierii otrzymują wszystko, co można znaleźć w pełnej, płatnej wersji oprogramowania, ale do wykorzystania w pracy i projektach szkolnych.

Uczniowie otrzymują w pełni funkcjonalny produkt CAD, z którego codziennie korzystają profesjonalni projektanci, inżynierowie, mechanicy i producenci. Wersja studencka IronCAD obejmuje również dostęp do bezpłatnej wersji Multiphysics FEA, umożliwiającej symulację koncepcji projektowych, zintegrowane 2D oraz pełną możliwości importu / eksportu w celu udostępniania w innych procesach, takich jak CAM. Ponadto studenci otrzymują bezpłatne samouczki CAD, dostęp do seminariów internetowych oraz społeczności IronCAD.

Jeśli studiujesz inżynierię, skorzystanie z wersji IronCAD Student może być pierwszym krokiem do uzyskania wyjątkowych umiejętności. Znasz już 3D CAD? To świetnie! Przeniesienie tego doświadczenia i umiejętności na kolejny poziom jest dobrym krokiem do osiągnięcia sukcesu. Zacznij już dziś od bezpłatnej wersji studenckiej IronCAD, która jest wykorzystywana w instytucjach na całym świecie.

Link do formularza https://www.ironcad.com/student/

Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz