Miliony nowych modeli CAD 3D z portalu CADENAS już w IRONCAD

Ironcad Cadenas

Miło nam poinformować, że dzięki współpracy z portalem CADENAS użytkownicy programu IRONCAD mogą już korzystać z milionów nowych konfigurowalnych modeli CAD 3D. Modele części CAD 3D i 2D  posegregowane są w ponad 500 katalogach i pochodzą od renomowanych światowych producentów.  Dostęp do modeli jest możliwy z poziomu interfejsu programu.

 

Modele CAD 3D dostępne za pomocą kilku kliknięć

CADENAS to certyfikowany przez producenta serwis, oparty jest na technologii eCATALOGsolutions, który oferuje miliony opracowanych elementów, gotowych do bezpośredniej edycji w IRONCAD.

Wprowadzenie dodatku CADENAS parts4cad do programu IRONCAD powoduje, że użytkownicy mają w zasięgu ręki elementy potrzebne do stworzenia swoich projektów. Dzięki tej wtyczce, za pomocą kilku kliknięć, pożądane komponenty mogą być w łatwy sposób indywidualnie konfigurowane, a następnie bezpośrednio zintegrowane z istniejącą konstrukcją.

 

Przydatna usługa, która oszczędza czas projektowania

Nowa funkcja może być wykorzystywana bez dodatkowej instalacji, co pozwala użytkownikom swobodnie przeszukiwać setki katalogów, w trakcie pracy w środowisku programu.

“Rzeczywista filozofia IRONCAD zapewnia inżynierom proste, dynamiczne oraz wydajne rozwiązania, które dokładnie pasują do naszego podejścia. Od wielu lat CADENAS pracuje nad upraszczaniem codziennych, często skomplikowanych prac inżynierów, aby dać im dodatkowy czas do wykorzystania na tworzenie innowacyjnych produktów. Intuicyjne projektowanie 3D i 2D za pośrednictwem IRONCAD, w połączeniu z obszernymi inżynierskimi danymi CADENAS, ułatwia użytkownikom skupienie się na ich zadaniu, jakim jest wynalezienie rewolucyjnych produktów” – powiedział JürgenHeimbach, dyrektor generalny CADENAS.

Na temat współpracy  wypowiedział się również Cary O’Connor, wiceprezes ds. Marketingu IronCAD: „Oferując bezpośredni, nieograniczony dostęp do bazy złożonej z milionów konfigurowalnych części w programie IronCAD, znacząco zwiększa się ogólna produktywność naszych klientów. Cieszymy się ze sposobności współpracy z CADENAS, ponieważ dzięki temu możemy zapewniać naszym użytkownikom natychmiastowy dostęp i zwiększać możliwości importowania części do ich obszernej listy międzynarodowych producentów.Użytkownicy IronCAD mogą w bardzo łatwy sposób wyszukiwać, konfigurować, importować i wykorzystywać odpowiednie komponenty. Skracają tym samym czas spędzony na lokalizowaniu i pozyskiwaniu komponentów, które z reguły są wykorzystywane w ich projektach CAD.”

Dodatkowe informacje na temat technologii CADENAS dla Elektronicznych Katalogów Produktów dostępne są na stronie: https://www.cadenas.de/electronic-cad-catalog

 

Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz