Nowe możliwości w IRONCAD dzięki integracji z Sketchfab

IRONCAD CAD 3D modele models Sketchfab

Dobre wieści dla użytkowników IRONCAD, program do projektowania CAD 3D IRONCAD jest już w pełni kompatybilny z Sketchfab. Sketchfab to serwis internetowy pozwalający użytkownikom programów CAD 3D na wymianę oraz dzielenie się modelami 3D.

Współpraca  Sketchfab z IRONCAD pozwala projektantom i konstruktorom na udostępnianie własnych modeli 3D na dowolnej stronie internetowej, wliczając  w to portale społecznościowe typu: Facebook, TumbIr, Bēhance, Kickstarter, LinkedIn, deviantArt itd. Co istotne użytkownicy IRONCAD zyskują możliwość posiadania online nielimitowanej liczby udostępnionych modeli 3D. A dzięki uniwersalnej aplikacji dołączonej do Sketchfab, każdy może przeglądać modele 3D IRONCAD w swojej przeglądarce internetowej czy też na smartfonie.

 

IRONCAD CAD 3D modele models Sketchfab 2

 

Teraz dzięki zintegrowaniu środowisk IRONCAD i Sketchfab  projektanci i konstruktorzy mogą z poziomu interfejsu programu łatwo udostępniać bezpośrednie linki do swoich modeli w mediach społecznościowych, na blogach, forach dyskusyjnych lub na wszelkich innych stronach internetowych.  Co więcej, każdy użytkownik IRONCAD otrzymuje bezpłatny dostęp do wielotysięcznej bazy modeli  Sketchfab, w której może szybko wyszukiwać a następnie łatwo pobierać modele 3D  w celu np. druku 3D, użycia w grach komputerowych itp.

 

Cary O’Connor, Wiceprezydent ds. Marketingu IronCAD. – Naszym celem było zapewnienie użytkownikom IronCAD dostępu do łatwego w użyciu serwisu internetowego, który pozwoliłby im na swobodne publikowanie i osadzanie online ich interaktywnych modeli 3D.  Sketchfab to świetne miejsce  do współpracy i wzajemnej wymiany modeli 3D.”

 

Alban Denoyel, Dyrektor generalny  i założyciel Sketchfab. – Celem Sketchfab jest bycie najprostszym  sposobem dzielenia się i osadzania plików 3D online. Aby to osiągnąć, dokładamy wszelkich starań, by  uczynić naszą platformę płynnym i intuicyjnym środowiskiem pracy, wykorzystując przy tym jedynie najlepsze narzędzia do projektowania 3D. Jesteśmy podekscytowani z faktu  integracji właśnie z IronCAD, dzięki czemu publikowanie modeli z ich programu na stronę naszego serwisu, stało się o wiele prostsze.”

 

Motor
by coconnor
on Sketchfab

Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz