Nowości w VisualCAD/CAM 2020

Aktualnosci Iron

Z przyjemnością informujemy, że VisualMILL 2020 jest już oficjalnie dostępny w polskiej wersji językowej. W najnowszym wydaniu producent MecSoft wprowadził nowe moduły: PROFILE-NEST oraz G-CODE EDITOR.Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w VisualMILL 2020 i ich funkcjonalnością.

PROFILE-NEST – moduł ten umożliwia zagnieżdżanie (nesting) ścieżki narzędzia przygotowanej poprzez operację profilowania. Sprawdzi się doskonale na wszelkiego rodzaju ploterach frezujących oraz wycinarkach (laserowych, plazmowych, WaterJet-ach). Pozwala zdefiniować dowolną liczbę operacji profilowania, ustawić dodatkowe parametry zagnieżdżania (odstęp od krawędzi arkusza, odstępy między elementami itp.) w tym rozmiary arkusza oraz ich liczbę. Moduł ten ma wbudowany algorytm sortowania, przez co czas obróbki można zoptymalizować do minimum.

1

Zobacz film na naszym kanale

G-CODE EDITOR – moduł ten umożliwia edycję oraz symulację wygenerowanego G-kodu. Symulacja jest prowadzona na podstawie wygenerowanego pliku z kodem maszynowym, w przeciwieństwie do programów typu CAM, w których symulacja jest prowadzona na podstawie wygenerowanych ścieżek narzędzia. Ponadto umożliwia scalanie dwóch plików z G-kodem, transformację ścieżki narzędzia, przesunięcia ścieżek w osi Z oraz stworzenie szyku prostokątnego ze ścieżki narzędzia.

2

Zobacz film na naszym kanale

Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz