Polska premiera IRONCAD 2018. Najnowsza wersja programu jest już oficjalnie dostępna!

 

Z przyjemnością informujemy, że IRONCAD 2018 jest już oficjalnie dostępny! Najnowsza wersja programu, z którego z powodzeniem korzysta już ponad 1500 polskich przedsiębiorstw, oferuje nawet 10-krotny wzrost  szybkości  projektowaniaw trakcie pracy z dużymi zespołami w porównaniu do ubiegłorocznej edycji. IRONCAD 2018 wprowadza wiele przydatnych narzędzi  dla konstruktorów oraz inżynierów mechaników, które pozwolą na jeszcze bardziej intuicyjne tworzenie geometrii 3D.

Użytkownicy najnowszej wersji programu otrzymają  takie opcje, jak m.in.  szybki dostęp do najczęściej używanych poleceń, tworzenie ściegu spoiny oraz generowanie konfiguracyjnego zakresu ruchu mechanizmów na poziomie rysunku 2D.  Komfort pracy projektantów zwiększą również: zaktualizowany konwerter plików CAD oraz wieloplatformowa przeglądarka  projektów online 3D Web Viewer.

 

ZOBACZ FILM PREZENTUJĄCY NOWOŚCI W IRONCAD 2018

 

 

NAWET 1O-KROTNY WZROST SZYBKOŚCI PROJEKTOWANIA 

 

IRONCAD 2018 nawet 10-krotnie  zwiększa wydajność pracy projektantów podczas pracy z dużymi zespołami. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowej macierzy przetwarzania danych, udoskonaleniu ustawień środowiska graficznego programu oraz dedykowanym opcjom przyspieszającym analizę ruchu mechanizmów. Uwagę zwraca również skrócenie o 30% czasu tworzenia i aktualizowania dokumentacji technicznej, co odczuwalnie zwiększa szybkości wykonywania projektów.

 

NOWE NARZĘDZIA UŁATWIAJĄCE MODELOWANIE OBIEKTÓW 3D

 

 • Przeglądarka 3D Web Viewer to wieloplatformowa przeglądarka umożliwiająca wygodne przeglądanie  i udostępnianie modeli 3D na wielu urządzeniach.

 

 

 • Narzędzie Powłoka umożliwia generowanie uproszczonych plików ICS (format IRONCAD) o zdecydowanie mniejszym rozmiarze. Dzięki temu  udostępnianie projektów współpracownikom jest jeszcze prostsze.

 

 

 • Gesty myszy w scenie 3D pozwalają na szybki i intuicyjny  dostęp do najczęściej używanych poleceń w przestrzeni projektowej.

 

 

 • Gesty myszy w szkicowniku ułatwiają tworzenie geometrii 2D.

 

 

 • Nowy interfejs tabeli parametrów znacznie upraszcza proces wprowadzania wybranych formuł dla poszczególnych równań.

 

 

 • Numeracja części w szyku to nowa funkcja do automatycznego numerowania części w szyku  za pomocą narzędzia Triball.

 

 

SZYBSZE TWORZENIE I ZARZĄDZANIE DOKUMENTACJĄ TECHNICZNĄ

 

  • Pakietowe tworzenie rysunków służy do zbiorczego definiowania szablonów oraz generowania rysunków 2D dla poszczególnych komponentów.

 

 

 • Widok alternatywnej pozycji to funkcja opracowana z myślą o możliwości wyświetlania konfiguracyjnego zakresu ruchu mechanizmów na poziomie rysunku 2D.

 

 

 • Zapis widoku do plików DWG/DXF oferuje użytkownikom IRONCAD 2018 możliwość łatwego eksportowania wybranych widoków z dokumentacji 2D do popularnych formatów CAD (DWG i DXF).

 

 

WIĘCEJ OPCJI W MODULE CAD 2D MECHANICAL

 

  • Generowanie ściegów spoiny to zintegrowane narzędzie do błyskawicznego tworzenia ściegu spoiny  czołowej i pachwinowej wzdłuż krzywej.

 

 

 • Szybka edycja kierunku przekroju  jest przydatną opcją, dzięki której projektanci mogą w prosty sposób zmieniać kierunek przekroju podczas tworzenia dokumentacji technicznej.

 

 • Automatyczne kreskowanie umożliwia  definiowanie wzoru kreskowania dla materiałów w środowisku sceny 3D za pomocą konfigurowalnego pliku XML.

 

POBIERZ IRONCAD 2018
I PRZETESTUJ JEGO MOŻLIWOŚCI

Zachęcamy do pobrania i samodzielnego przetestowania możliwości programu IRONCAD 2018. W tym celu należy wypełnić poniższy formularz.

.
Zaznacz wszystko
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.

 

[recaptcha]

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz