Premiera IRONCAD 2017 w trakcie konferencji “Forum Druku 3D”!

forum-druku-3d

 

Serdecznie zapraszamy na oficjalną premierę IRONCAD 2017 w trakcie konferencji “Forum Druku 3D”, na której równolegle zaprezentujemy najnowsze i bardzo konkurencyjne rozwiązania z zakresu skanowania i druku 3D, w tym m.in. profesjonalny skaner 3D EinScan-PRO.  Wydarzenie odbędzie się w dniu 01.12.2016 r., w Krakowie, a udział w nim jest całkowicie bezpłatny.

Uczestnicy spotkania zyskają niepowtarzalną okazję do zapoznania się  jako pierwsi z możliwościami najnowszej wersji oprogramowania IRONCAD 2017,  która tego dnia będzie miała swoją oficjalną premierę w Polsce. Program w nowej odsłonie zyska wiele innowacyjnych funkcji, dzięki którym jeszcze bardziej usprawni i przyśpieszy pracę projektantów.

 

W trakcie konferencji odbędą się również premiery:

  • Nowych zaawansowanych drukarek 3D Replicator+ i MINI+ firmy MakerBot, a także rewolucyjnego oprogramowania MakerBot PRINT;
  • Ultranowoczesnego skanera 3D EinScan-PRO, zdobywcy prestiżowej nagrody Electronic Industries Award 2016.

Na uczestników konferencji czekają liczne panele dyskusyjne dotyczące nowoczesnych systemów i rozwiązań 3D. Dodatkowo będą oni mogli wymienić  opinie i spostrzeżenia z ekspertami  w dziedzinie prototypowania oraz poznać zastosowanie profesjonalnych drukarek 3D zarówno klasy desktop firmy MakerBot, jak również systemów produkcyjnych światowego giganta firmy Stratasys.

 

Termin:  01.12.2016 r., godz. 09:30

Lokalizacja: Hotel Swing, ul. Dobrego Pasterza 124, 31-416 Kraków

Gość specjalny: Victor Golescu, MakerBot Territory Manager  EMEA

 

Wszyscy goście otrzymają specjalne pakiety powitalne, zawierające m.in. 10% bony rabatowe na zakup premierowych rozwiązań prezentowanych w trakcie konferencji.

Link do formularza rejestracyjnego oraz szczegółowego harmonogramu spotkania: http://www.cadxpert.com.pl/konferencja-forum-druku-3d.html

 

 

Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz