Przedłużamy promocję targową: IRONCAD 15% taniej!

IC 15%

 

Październik to intensywny miesiąc w IRONCAD. Uczestniczyliśmy w Targach TOOLEX 2019, a także prezentowaliśmy nasze rozwiązanie na Forum Druku 3D.

Nie udało Ci się z nami spotkać? Mamy niespodziankę! Specjalnie dla Ciebie przedłużamy promocję targową. Od dzisiaj, do 22 października masz okazję kupić pakiet IRONCAD Standard lub Pakiet IRONCAD Premium aż o 15% taniej!

 

Promocja trwa do: 22.10.2019 lub do wyczerpania licencji objętych promocją.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat promocji?

Wypełnij krótki formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przekażemy szczegółową ofertę:

 

*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz