Skorzystaj z marcowej promocji IRONCAD!

IronCAD Akt Pro2

15% zniżki, jedna licencja CAD3D plus 3 licencje CAD gratis lub CAD 2D w promocji 2 za 1 – sprawdź wszystkie marcowe promocje, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy!

 

W pakiecie taniej o 15%

Tylko w marcu, decydując się na zakup dwóch produktów, otrzymasz zniżkę w wysokości 15%. Zestawy objęte promocją:

  • IRONCAD CAD 3D + DRUKARKA 3D
  • IRONCAD CAD 3D + SKANER 3D

Skorzystaj z promocji i już dziś wejdź w świat przemysłu 4.0! Integracja inteligentnych maszyn i systemów oraz wprowadzenie zmian w procesach produkcyjnych zwiększy wydajność Twojego przedsiębiorstwa. Profesjonale oprogramowanie CAD 3D oraz nowoczesne urządzenia 3D ułatwią Twoją codzienną pracę oraz pomogą Ci wznieść się na wyższy poziom technologii.

 

Kupując jedną licencję CAD 3D, trzy licencje CAD otrzymasz gratis

Płacąc za jedną licencję IRONCAD, otrzymasz w prezencie trzy programy CAD! Tylko teraz w cenie jednego narzędzia możesz wyposażyć aż cztery stanowiska pracy. Taka okazja może się już więcej nie powtórzyć!

 

Dwie licencje CAD 2D w cenie jednej

Jeżeli do końca miesiąca zdecydujesz się na zakup licencji uniwersalnego programu DRAFTCAD, drugą licencję otrzymasz GRATIS! Tylko w marcu możesz mieć dwa programy w cenie jednego. Wykorzystaj okazję i doposaż swoją firmę w narzędzia, dzięki którym tworzenie projektów 2D stanie się błyskawiczne i komfortowe.

Promocje trwają do 31.03.2020 i nie łączą się ze sobą.

 

Zapytaj o ofertę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij krótki formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przekażemy szczegóły promocji.

 

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.
Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz