O systemie DDM

Design Data Manager (DDM) to system służący do pełnego zarządzania cyklem życia produktu. System kontrolujący rewizje, wersje plików, dokumenty, listy materiałowe, numeracje, automatyczne generowanie plików powiązanych i wiele innych elementów związanych z produktywnym projektowaniem i przetwarzaniem informacji. DDM pozwala na bezbłędną komunikację osób zaangażowanych w tworzenie produktu, a to wszystko dzięki nowoczesnej filozofii gromadzenia plików co za tym idzie - uporządkowanej pracy. Z systemu mogą korzystać użytkownicy z dowolnych działów firmy, dzięki modułowej wersji DDM. Firmy, które zdecydowały się na wdrożenie DDM potwierdzają znaczną redukcję czasu porównując do pracy bez profesjonalnego systemu. DDM jest w pełni zintegrowany z inżynierskimi rozwiązaniami CAD 3D takimi jak: IRONCAD, SolidWorks, Inventor, SolidEdge, AutoCAD, Creo.

Korzyści

Obniżenie kosztów inżynierskich

Redukcja plików śmieciowych oraz wzrost ponownego wykorzystania

Szybsze wprowadzanie produktów na rynek

Zwiększenie produktywności w projektach

Bezproblemowe udostępniane danych

 

Zgodność z ISO 9001 oraz FDA

 

Co mówią klienci

ddm_klient

Referencje

"DDM increases productivity and is driving operational efficiencies across our regulatory processes that underpin our ability to achieve and maintain FDA compliance" "It’s been very impressive! The ability of DDM to be very quickly adapted and configured to meet our business needs. It goes beyond just data control and CAD..." "We struggled for years with a paper system until we implemented DDM. Data management has become second nature, everything is stored and completed in DDM"

Pobierz DDM Multi-CAD PDM/PLM
hybrydowy system do zarządzania danymi CAD

Aby pobrać system DDM, wypełnij poniższy formularz.
Na podany adres e-mail otrzymasz link do programu oraz klucz licencyjny.

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz