O programie

IRONCAD Lite to produktywny i optymalny cenowo CAD 3D dla wszystkich którzy rozpoczynają prace z systemami 3D. Jest „młodszym bratem” obecnego, od wielu lat, na polskim rynku parametrycznego systemu IRONCAD CAD 3D. Wersja LITE obsługuje dwa jądra graficzne PARASOLID i ACIS, dzięki temu pozwala na bezbłędną wymianę danych pomiędzy systemami Inventor, SolidWorks, CATIA w natywnych formatach. Program sprawdza się w firmach produkcyjnych, które potrzebują szybko stworzyć detal w 3D, a następnie wykonać dokumentację wykonawczą. Łatwa obsługa pozwala natychmiast rozpocząć pracę w programie.

Konstrukcje blaszane
Szybkie i intuicyjne projektowanie blach dzięki gotowej bibliotece typowych operacji. Automatyczne rozwinięcia z uwzględnieniem naddatków technologicznych. Profesjonalna dokumentacja warsztatowa z opisami i adnotacjami linii gięcia!
Modelowanie 3D części

Kombinacja modelowania hybrydowo-powierzchniowego oraz bryłowego pozwala na tworzenie dowolnie skomplikowanych kształtów w środowisku projektowym. Możliwość edycji kształtów pochodzących z innych programów 3D.

DOKUMENTACJA TECHNICZNA

Automatyczne tworzenie widów z brył 3D. Gotowe narzędzia do generowania przekrojów, kładów, zestawień materiałów. Możliwość dodawania oznaczeń spoin, tolerancji oraz pasowań. Dzięki temu szybko i prosto tworzysz profesjonalną dokumentację projektową.

Foto-realistyczna wizualizacja
Uzyskaj lepszy efekt końcowy dzięki wizualizacji w IRONCAD Lite! Skorzystaj z gotowych bibliotek kolorów oraz tekstur i nadaj swojemu modelowi realistyczny wygląd.
import plików .STEP .SAT

Błyskawiczna wymiany danych projektowych ze współpracownikami i kontrahentami, krzy korzystają z innych systemów 3D CAD. Wygodne pobieranie z udostępnianych przez producentów baz modeli 3D w standardach ISO, ANSI, DIN, NF, GB, ASME.

Publikowanie PDF 3D

Interaktywna dokumentacja w każdym miejscu. Możliwość otwierania projektów za pomocą bezpłatnej przeglądarki AdobeRader. Tryb wymiarowania, przekrojów 3D oraz ukrywania widocznych części i zespołów.

narzędzia zbliżone do AutoCAD
Pracuj na tych samych funkcjach co w AutoCAD ale jeszcze wydajniej. Środowisko pracy zbliżone do AutoCAD'a.
Edycja dokumentacji z AutoCAD

Edytowanie plików z programu AutoCAD w pełnym zakresie dzięki imporcie plików dwg/dxf. Zmieniaj czcionki, przekroje, wymiary, napisy czy kreskowania.

 

wbudowane biblioteki symboli

Zacznij wykorzystywać symbole w swoich projektach schematów! Gotowe bloki CAD, symbole elektryczne, hydrauliczne, pneumatyczne, mechaniczne i inne. Możliwość tworzenia własnych konfiguracji.

Metoda licencjonowania i zakup

IronCAD Lite 2018 dostarczany jest na licencji terminowej - 12 miesięcznej w cenie 2400zł netto. Licencja jest typu jednostanowiskowa elektroniczna z możliwością przenoszenia pomiędzy komputerami. Program można zakupić bezpośrednio wysyłając zapytanie ofertowe na e-mail: info@ironcad.pl lub kontaktując się z działem handlowym 12 362-30-76. Zapraszamy do współpracy!

 

Galeria projektów

Wersja testowa

Bezpłatna wersja testowa IRONCAD Lite 2018 działa przez 14 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu. Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej IRONCAD Lite 2018 w języku polskim i angielskim oraz podręcznik.

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz