Weź IRONCAD w tani leasing!

Ironcad2019107

 

Zainwestuj w swoją firmę bez obaw o jej płynność finansową! Decydując się na zakup programu IRONCAD w sierpniu  masz okazję skorzystać z taniej opcji leasingowej 107% na 24 miesiące. Nasz zespół przeprowadzi Cię przez cały proces. Gwarantujemy minimum formalności i szybką realizację!

Korzystając z leasingu, zyskujesz szybki dostęp do najnowszych technologii bez angażowania środków własnych. Pamiętaj, że dodatkowo:

  • Twój realny koszt rat leasingowych każdego miesiąca będzie obniżony o podatek VAT
  • Stałe raty leasingowe pozwolą Ci na dokładne zaplanowanie budżetu
  • Leasing nie wpłynie na Twoją zdolność kredytową

 

Skorzystaj z sierpniowej promocji i wybierz tani leasing 107%! Wypełnij krótki formularz kontaktowy, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą i wyjaśnią szczegóły promocji.

 

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.
Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz