Wybierz swoją promocję!

Promocja Ironcad

 

Sierpień to miesiąc wyjątkowych okazji i prezentów od IRONCAD! Przygotowaliśmy trzy niecodzienne promocje i to ty możesz zdecydować, z której z nich chcesz skorzystać.

 

Promocja nr 1

Tylko do końca miesiąca możesz zakupić Pakiet Premium IRONCAD w cenie Pakietu Standard! Co dzięki temu zyskasz? Nakładkę mechaniczną IC-Normalia oraz rozszerzony konwerter plików gratis!

Promocja nr 2

Przy zakupie licencji IRONCAD do końca sierpnia otrzymasz profesjonalne, kompleksowe szkolenie z obsługi programu za 1 PLN! Szkolenie trwa jeden dzień i jest prowadzone przez doświadczonych specjalistów.

Promocja nr 3

Kupując IRONCAD w sierpniu dostaniesz od nas bon o wartości 5000 PLN do wykorzystania na oprogramowanie do komputerowego wspomagania wytwarzania: CAM!

 

Którą promocję wybierasz?

Wypełnij krótki formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przekażemy szczegółową ofertę:

 


*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.
Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz