Wymień licencję czasową na wieczystą!

Licencja Czasowa Baner

 

Masz dość cyklicznych opłat za licencje czasowe i obligatoryjne aktualizacje? Powiedz temu STOP!

Posiadasz wykupione licencje SOLIDWORKS, SOLIDEDGE, CATIA lub INVENTOR, ale za chwile zbliża się czas kolejnej zapłaty? Pozbądź się problemu – już dziś skorzystaj z wieczystej licencji programu IRONCAD i ciesz się projektowaniem!

Co sprawia, że IRONCAD jest najbardziej opłacalnym rozwiązaniem? Przejrzysta polityka cenowa i wieczysta licencja to nie jedyne zalety programu! Od konkurencji odróżniają go także:

  • Dwie metody projektowania: dynamiczna (innowacyjna) i w oparciu o szkic (tradycyjna),
  • Połączenie CAD 2D i CAD 3D w jednym systemie,
  • Podwójne jądro graficzne: ACIS i PARASOLID,
  • Możliwość wykonania fotorealistycznych animacji i wizualizacji 3D,
  • Bezpośredni import z programów INVENTOR, SOLIDWORKS, CATIA, SOLIDEDGE, NX, PRO/E, AUTOCAD.

 

Skorzystaj z wieczystej licencji oprogramowania IRONCAD i ciesz się projektowaniem!
Wypełnij krótki formularz, a mu skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące programu, a także przedstawimy specjalną, promocyjną ofertę. Zapraszamy!

Aby otrzymać szczegółową ofertę promocyjną wypełnij formularz.

*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz